Obsługa BIP_Mapa strony_Ogłoszenia_Przetargi_Wyszukaj dokument__Strona Internetowa SP nr 2

Polityka prywatności serwisu

Drukuj PDF

  POLITYKA PRYWATNOŚCI-STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU

  Bezpieczeństwo informacji, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych i poszanowania prawa do prywatności ma nadrzędne znaczenie dla BIP SP2 W BOLESŁAWCU, stanowiąc jednocześnie zasadniczy atrybut działalności, pozwalający zdobywać i utrzymywać zaufanie do usług świadczonych przez BIP SP2 W BOLESŁAWCU. Dla realizacji powyższego celu BIP SP2 W BOLESŁAWCU wdrożył i stosuje politykę bezpieczeństwa informacji w całej organizacji. Ponadto, w kluczowych obszarach działalności BIP SP2 W BOLESŁAWCU wprowadził system zarządzania bezpieczeństwem informacji oparty o normę ISO/IEC 27001:2013.

  STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU stosuje przejrzyste zasady dotyczące swojej polityki prywatności, w tym informuje o tym, dlaczego i w jaki sposób przetwarza Państwa dane osobowe, jak długo je przechowuje i komu udostępnia.

  W celu jak najlepszej ochrony Państwa danych osobowych, STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU stosuje następujące zasady:

  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU przetwarza dane osobowe wyłącznie dla realizacji prawnie uzasadnionych celów, dla jakich je gromadzi lub w sposób określony w bezwzględnie obowiązujących przepisach prawa.
  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU przetwarza tylko takie kategorie danych osobowych, jakie są niezbędne dla realizacji celów przetwarzania.
  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU nie przetwarza danych osobowych w sposób niezgodny z celem ich przetwarzania.
  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU przetwarza dane osobowe z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, aby chronić dane osobowe przed utratą lub niewłaściwym wykorzystaniem.
  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU nie przetwarza danych osobowych przez okres dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane.
  • STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU umożliwia stały kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  STRONA BIP SP2 W BOLESŁAWCU realizuje obowiązki informacyjne wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności z przepisów Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, wobec osób, których dane dotyczą – szczegółowe informacje znajdą Państwo w witrynach internetowych poszczególnych usług świadczonych przez BIP SP2 W BOLESŁAWCU.

  Items details

  • Last visit was 2 hours and 44 minutes ago
  • Revised: 7 times
  • Created 2 years and 3 months ago at poniedziałek, 21 marca 2022 by Piotr Korczowski
  • Modified 2 years and 3 months ago at poniedziałek, 21 marca 2022 by Piotr Korczowski
  • Publishing startet at poniedziałek, 21 marca 2022

  Tecox component by www.teglo.info

  Ścieżka powrotu

  Start Polityka rywatności