Struktura organizacyjna
Obsługa BIP_Mapa strony_Ogłoszenia_Przetargi_Wyszukaj dokument_Dział plików_Strona Internetowa SP nr 2

Struktura organizacyjna

Drukuj PDF

    Struktura organizacyjna

    Dyrektor
    Irena Sikora-Kołodyńska

    Z-ca Dyrektora
    Katarzyna Zięba

    Z-ca Dyrektora
    Szajwaj Ewa

    Z-ca Dyrektora
    Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia

    Rada Pedagogiczna

    Bajer Piotr

    Baran Jarosława

    Bieliński Robert

    Borysiuk Jolanta

    Chabiniak Anna

    Chmielik Piotr

    Chrobot Ewa

    Cypelt Irena

    Czeladka Beata

    Czerwińska Małgorzata

    Diament Janusz

    Dybał Alina

    Dyr Małgorzata

    Dzierwa Karolina

    Dzikowski Błażej

    Fedorowicz Magdalena

    Fijałkowska Agnieszka

    Filistyńska Joanna

    Gerwatowska Agnieszka

    Gołdys Ewelina

    Gorski Roman

    Góra Teresa

    Graczyk Adrian

    Grzyb Elżbieta

    Grzyb Monika

    Haniszewski Marek

    Ilczyna Urszula

    Janczak Marzanna

    Jankowski Grzegorz

    Janowska Małgorzata

    Jaskowska Aleksandra

    Kalinowska Monika

    Korczak Agnieszka

    Korczowski Piotr

    Kot Anna

    Kozioł Mariola

    Kozłowska Anna

    Kuczyńska Ewa

    Kupisz Joanna

    Kutryba Joanna

    Łasocha Ewa

    Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia

    Markiewicz Olga

    Markowska Agata

    Marusiak Dorota

    Mieniek Ewa

    Mroczek Alicja

    Myszka Małgorzata

    Ogrodnik Bogusława

    Oleś Małgorzata

    Ołenicz-Bernacka Ewa

    Orczyk Beata

    Paszek Justyna

    Pełka Beata

    Prokowski Kazimierz

    Rapa Justyna

    Rosłanowska-Choryłek Anna

    Rutka Ludmiła

    Rydz Magdalena

    Salwerowicz Olimpia

    Sikora-Kołodyńska Irena

    Skirpan Agnieszka

    Smolińska-Yacoubi Jolanta

    Smutek Karolina

    Sobko Renata

    Sołkiewicz Joanna

    Sozańska-Kut Aleksandra

    Stachów Jadwiga

    Stefan Edyta

    Subik Maria

    Symonowicz Grażyna

    Szajwaj Ewa

    Szewczuk Joanna

    Szulc-Jednoróg Agnieszka

    Szymczykowska Katarzyna

    Śliwa Agnieszka

    Tyrakowska Margitta

    Urban Katarzyna

    Walęga Wioletta

    Wierzejska Katarzyna

    Wilczyńska Iwona

    Wójcik Jolanta

    Wyganowska Danuta

    Wysocka Beata

    Zarzycki Tadeusz

    Zarzycki Zdzisław

    Zięba Katarzyna

    Wykaz pracowników adm. i obsługi w SP-2

    Elżbieta Czarniecka- specj. ds. kancelaryjnych

    Elżbieta Sobczyk-kierownik gospodarczy

    Anna Zawadzka- specj.d/s adm. i kierownik gospodarczy

    Krystyna Korczyńska- specj. ds. kancelaryjnych

    Lidia Ferlewicz - rob. gospodarczy

    Nina Kot -rob. gospodarczy

    Teresa Mocniak- rob. gospodarczy

    Józef Goldstain- woźny, konserwator

    Dobiesław Duda- woźny

    Jan Jaskot- woźny

    Stanisław Śliwiński- konserwator

    Bajek Elżbieta- rob. gosp.

    Baran Monika- rob. gosp.

    Górecka Genowefa- rob. gosp.

    Sałata Urszula- rob. gosp.

    Janicki Władysław- woźny

    Items details

    • Last visit was 16 hours and 37 minutes ago
    • Revised: 4 times
    • Created 11 months ago at poniedziałek, 04 września 2017 by Piotr Korczowski
    • Modified 6 months ago at środa, 07 marca 2018 by Piotr Korczowski
    • Publishing startet at poniedziałek, 04 września 2017

    Tecox component by www.teglo.info

    Ścieżka powrotu

    Start Struktura organizacyjna